(700 odpowiedzi)
luxus Pytanie zadaje: luxus   [27.09.09, 19:53]
Tagi: aborcja

Wasze zdanie na temat aborcji?

Jakie macie zdanie na temat aborcji??
Dlaczego tyle kobiet decyduje się na taki nieludzki krok...;/
Niektóre kobiety starają się całe życie o dziecko i nie mają, a te po prostu usuwają ciąże...
Co sądzicie?

 
foto15.jpg
 
   
(479 - 106)
82%
[27.09.09, 20:24]
Temat rzeka.
Popieram tylko w skrajnych przypadkach-dziecko powstałe w wyniku gwałtu, gdy płód jest poważnie "uszkodzony" lub gdy zagraża matce.
Ale to jest sprawa indywidualna każdej pary. Jak decydują sie na współżycie to chyba wiedzą jakie sa tego ewentualne konsekwencje.
Osobiście gdyby moja kobieta powiedziała mi, że chce usunąć dziecko bo by twierdziła, że sobie nie poradzimy z utrzymaniem to chyba bym wyszedł z siebie i stanął obok. Zrobiłbym wszystko żeby zapewnić Nam godną przyszlość. Choćby nie wiem jak bardzo miał sie poświęcić
Radeq  Radeq  Radeq  

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 
   
(8 - 5)
62%
[28.09.09, 14:14]
Uwazam ze lepsza jest aborcja....niz niemowlak w smietniku, czy tez wyzucanie dzieci z okna. Domy dziecka sa tez juz przepelnione...Ja osobiscie nie usunelabym.
gość   Maja
   
(3 - 0)
100%
[29.09.09, 15:40]
AH i jeszce!
Wy co uwazacie ze kobieta Co zostala zgwalcona ma donieszc Dziecko a potem gop oddac do Domu dziecka!!!???? Jeszce raz pomyszl bo nie macie chyba pokoleji w waszych ciasnych glowkach!
Tak tylko Gwalcicel myszli!

GWALT Wiecie co to jest woglule!
GWALT morze kobiete(i nawet dla was co nie wiedza: Faceta) Psychicnie Zabic!
GWALT to jest jednej osoby przyjemnoszc przes 5 minut to kilku godzin, a Drugiej osoby RANA na RESZTE rzycia!
I teras uwazacie ze ta kobieta ma Donoszic to dziecko (jak jus tacy zajebisczi Katolicy z was) i MECZYCZ sie przes 9 miesiecy, czucz TO w sobie, i jeszce TO rodzic!
A potem go do SZIEROCINCA PAKUJEMY i tam niech rzyje do 18:go roku rzycia, i Na ulice, bo Go nikt Nie za adoptowal!
Ile Dzieci w Polsce(w calym szwiecie) zostaje za adoptowanyck Kazdy rok!!?????
I teras mi powiedzcie Ile niechcianyck dzieci zostaje PORZUCONYCH KARZDY ROK???

Jak sie trocke znacie i troche macie rozumu to chyba nie jest tak zle, aby ta Zgwalcona dziewcyna chociasz mogla te ciaze usunonc, bez WASZYCH Glupich gadek!!

I DON'T KNOW SHIT PEOPLE!!!
IGNORANT FOOLS!
STUPID EGOISTS!

HOPE U BURNE, FOR YOU're ANAL THINKING!
gość   SWENSONKA!
   
(4 - 1)
80%
[29.09.09, 15:40]
"Mialan 17 lat, zaszlam po krotkim czasie(przez glupote) w ciazy! Mieszkam od urodzenia w szweci, i tu jest pozwolone Usuwac ciaze. Ciaze morzna usunonc do 12:go tygodnia ciazy, a wtedy to NIE jest dziecko tylko Embryo, bez muzgo! Durzo Dziewczyn i nawet poronia do 12 tygodnia, gdzie to bedzie jak karzda Miesiacka, nawet nie zauwaza.
Dzisai man 27 lat i dopiero synka urodzilam!
I powiem wam ze Nawet JEDNEGO dnia nie zaluje usuniecia tey ciazy w mlodym wieku. Bo bym nie byla tu gdzie jestem dzisai i bym na 150% niemiala mojego Synka 3 miesiencznego!
Mnie NIKT nie przykona! To jest Kobiety cialo, Wszystcy wiemy ze DURZO wczesiniej Uprawiamy sex, nisz jesteszmy Gotowi na Dziecko!
Ja Dziecko Ma muc mic Naj lepsze zycie!
Absolutnie to nie jest Sposub na "Antykoncepcjie"

Så tabletki antykoncepcyjne, i så prezerwatywy, spirale!
WY (to znacy POLACY) Lepiej Uczcie Dzieciakuw SAFE SEX!!!"


Teraz droga matko 3 miesiecznego synka spójrz mu w oczy i powiedz 'kilka lat temu zabilam twojego braciszka ale wogole tego nie poczulam ,prawie jak dodatkowa miesiaczka' żalosna jestes:) wspolczuje twemu obecnemu synkowi ze ma taka matke ;) pozdrawiam:)
gość   gość
   
(6 - 4)
60%
[28.09.09, 13:18]
Abstrahując od samego tematu aborcji, argumenty typu "dziecko to dar od Boga" (dziecko to wynik połączenia gamet, nie prezent od istoty, która nie wiadomo, czy naprawdę istnieje) oraz "te usuwają, a są kobiety, które strasznie chcą zajść w ciążę i nie mogą" (płodność to indywidualna sprawa każdej jednostki ludzkiej, a nie sprawa masowa) przedstawiają zdolności intelektualne niektórych jako mniej niż mierne.
gość   gość
   
(5 - 3)
63%
[28.09.09, 13:25]
gość
Żeby w wyniku gwałtu zajść akurat w ciążę potrzeba mieć prawdziwego pecha i moim zdaniem nie powinno się podporządkowywać prawa takim wysublimowanym przypadkom. Aborcja to po prostu morderstwo i tak powinno się nazywać rzeczy po imieniu. 'Wpadka' - paranoja współżyć z kimś i dziwić się i nie spodziewać się że można zajść w ciążę ;P


ale gdybym akurat zaciążyła poprzez gwałt, to raczej nie miałabym ochoty za każdym razem przypominać sobie tamtych chwil kiedy tylko bym patrzyła na to dziecko, ono nie jest niczemu winne, ale ja też nie, więc czemu mam sie cale zycie potem meczyc? a poza tym skoro to tak rzadko sie zdarza to te kilka aborcji rocznie nie jest niczym nadzwyczajnym...
gość   gość
   
(4 - 2)
67%
[28.09.09, 16:17]
gość
stanowczo NIEEEEEEEEEEEEEE


Ale Ta kobieta nie decyduje o sobie sama tylko o tej istotce co wlaśnie znajduje się w jej brzuchu. :\...
gość   gość
   
(2 - 0)
100%
[29.09.09, 11:28]
indywidualna sprawa każdej z nas.....
gość   justi
   
(4 - 2)
67%
[29.09.09, 12:40]
Jestem mama piatki dzieci,niestety nie moglam stosowac srodkow antykoncepcyjnych,budowa anatomiczna nie pozwolila mi nosic wkladki uczulenie na prezerwatywy,nieodpowiedzialny partner(od 10 lat jestem sama gdyz interesowalo go robienie tylko dzieci a co potem niewazne),mimo to jestem za macierzynstwem zwyboru.Jestem za aborcja, bo nikt niewie lepiej jak wyglada zycie dziecka gdy w domu brakuje pieniazkow,kiedy dzieci patrza na rowiesnikow z pozadaniem ich rzeczy,i nikt mi nie powie ze wystarczy dzieci odpowiednio wychowac,telewizja internet szkola robia tez swoje.Znam temat i wiem jakie komentarze otrzymam ale tak naprawde to znam zycie i mam w nosie co ktos o mnie mysli,
gość   gość66
   
(2 - 0)
100%
[29.09.09, 17:50]
kto wam dał prawo do decydowania kto ma żyć a kto umrze? tak miało być, nawet nie starajcie się zrozumieć boskiego planu
gość   gość
   
(3 - 1)
75%
[29.09.09, 19:24]
ABORCJA = MORD !!! i tyle na ten temat !
gość   gość
 
Odpowiedź pisze:
 
Zaloguj
:)
 • :/
 • :(
 • :)
 • :*
 • :<
 • :0
 • :o
 • >:D
 • :d
 • :|
 • :x
 • ;)
 • ;(
 • :p
 • :s
 • >:d
 • :D
 • >:o
 • :]
 • :[
 • :P
 • >:|
 Dodaj zdjęcia lub inne pliki