(701 odpowiedzi)
luxus Pytanie zadaje: luxus   [27.09.09, 19:53]
Tagi: aborcja

Wasze zdanie na temat aborcji?

Jakie macie zdanie na temat aborcji??
Dlaczego tyle kobiet decyduje się na taki nieludzki krok...;/
Niektóre kobiety starają się całe życie o dziecko i nie mają, a te po prostu usuwają ciąże...
Co sądzicie?

 
foto15.jpg
 
   
(479 - 106)
82%
[27.09.09, 20:24]
Temat rzeka.
Popieram tylko w skrajnych przypadkach-dziecko powstałe w wyniku gwałtu, gdy płód jest poważnie "uszkodzony" lub gdy zagraża matce.
Ale to jest sprawa indywidualna każdej pary. Jak decydują sie na współżycie to chyba wiedzą jakie sa tego ewentualne konsekwencje.
Osobiście gdyby moja kobieta powiedziała mi, że chce usunąć dziecko bo by twierdziła, że sobie nie poradzimy z utrzymaniem to chyba bym wyszedł z siebie i stanął obok. Zrobiłbym wszystko żeby zapewnić Nam godną przyszlość. Choćby nie wiem jak bardzo miał sie poświęcić
Radeq  Radeq  Radeq  

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 
   
(3 - 0)
100%
[29.09.09, 15:40]
AH i jeszce!
Wy co uwazacie ze kobieta Co zostala zgwalcona ma donieszc Dziecko a potem gop oddac do Domu dziecka!!!???? Jeszce raz pomyszl bo nie macie chyba pokoleji w waszych ciasnych glowkach!
Tak tylko Gwalcicel myszli!

GWALT Wiecie co to jest woglule!
GWALT morze kobiete(i nawet dla was co nie wiedza: Faceta) Psychicnie Zabic!
GWALT to jest jednej osoby przyjemnoszc przes 5 minut to kilku godzin, a Drugiej osoby RANA na RESZTE rzycia!
I teras uwazacie ze ta kobieta ma Donoszic to dziecko (jak jus tacy zajebisczi Katolicy z was) i MECZYCZ sie przes 9 miesiecy, czucz TO w sobie, i jeszce TO rodzic!
A potem go do SZIEROCINCA PAKUJEMY i tam niech rzyje do 18:go roku rzycia, i Na ulice, bo Go nikt Nie za adoptowal!
Ile Dzieci w Polsce(w calym szwiecie) zostaje za adoptowanyck Kazdy rok!!?????
I teras mi powiedzcie Ile niechcianyck dzieci zostaje PORZUCONYCH KARZDY ROK???

Jak sie trocke znacie i troche macie rozumu to chyba nie jest tak zle, aby ta Zgwalcona dziewcyna chociasz mogla te ciaze usunonc, bez WASZYCH Glupich gadek!!

I DON'T KNOW SHIT PEOPLE!!!
IGNORANT FOOLS!
STUPID EGOISTS!

HOPE U BURNE, FOR YOU're ANAL THINKING!
gość   SWENSONKA!
   
(4 - 1)
80%
[29.09.09, 15:40]
"Mialan 17 lat, zaszlam po krotkim czasie(przez glupote) w ciazy! Mieszkam od urodzenia w szweci, i tu jest pozwolone Usuwac ciaze. Ciaze morzna usunonc do 12:go tygodnia ciazy, a wtedy to NIE jest dziecko tylko Embryo, bez muzgo! Durzo Dziewczyn i nawet poronia do 12 tygodnia, gdzie to bedzie jak karzda Miesiacka, nawet nie zauwaza.
Dzisai man 27 lat i dopiero synka urodzilam!
I powiem wam ze Nawet JEDNEGO dnia nie zaluje usuniecia tey ciazy w mlodym wieku. Bo bym nie byla tu gdzie jestem dzisai i bym na 150% niemiala mojego Synka 3 miesiencznego!
Mnie NIKT nie przykona! To jest Kobiety cialo, Wszystcy wiemy ze DURZO wczesiniej Uprawiamy sex, nisz jesteszmy Gotowi na Dziecko!
Ja Dziecko Ma muc mic Naj lepsze zycie!
Absolutnie to nie jest Sposub na "Antykoncepcjie"

Så tabletki antykoncepcyjne, i så prezerwatywy, spirale!
WY (to znacy POLACY) Lepiej Uczcie Dzieciakuw SAFE SEX!!!"


Teraz droga matko 3 miesiecznego synka spójrz mu w oczy i powiedz 'kilka lat temu zabilam twojego braciszka ale wogole tego nie poczulam ,prawie jak dodatkowa miesiaczka' żalosna jestes:) wspolczuje twemu obecnemu synkowi ze ma taka matke ;) pozdrawiam:)
gość   gość
   
(3 - 0)
100%
[29.09.09, 15:54]
ludzie nie udawajcie nie jestesmy az tacy wrazliwi na oczka albo usmieszki
gość   gość
   
(3 - 0)
100%
[29.09.09, 22:18]
JESTEM ZA TYM I NIE WIDZĘ W TYM NIC ZŁEGO!
gość   gość
   
(3 - 0)
100%
[29.09.09, 22:49]
jestem za .... !! my powinnismy o tym decydowac a nie rząd !
gość   gość
   
(7 - 5)
58%
[28.09.09, 14:19]
normalna
Jestem przeciwna aborcji a ci co nie są gotowi na wzięcie odpowiedzialności to niech ie uprawiają seksu zgadzam się z opiią internauty "Radeg"! Nie ma czegoś takiego jak niektóre pseudo kobiety mówią że one żądzą swoim ciałem i one decydują czy urodzić czy nie a gdzie prawo tego niewinnego nienarodzonego dziecka??? Jak kobieta nie chcą mieć dziecka to niech nie uprawiaj seksu albo podwiąże sobie jajowody jak nie chce mieć dziecka a nie traktują aborcję jak wyrwanie zęba to jest zabójstwo!!! NIE NIE i JESZCZE RAZ NIE DLA ABORCJI!!!!!
Kazda kobieta ma prawo o tym decydowac! a przynajmniej powinna miec!!
gość   gość
   
(5 - 3)
63%
[28.09.09, 14:20]
Dlaczego piszecie,że dziecko to dar od Boga to dlaczego Bóg daje dzieci pijakom i pedofilom,a dobrym ludziom którzy marzą o dzieciach i naprawdę kochali by swojego maluszka,to Bóg daje takim co biją i zaniedbują,bo wola gorzałę,ja za legalną aborcja jestem jak najbardziej,jest to indywidualna sprawa każdej z nas.
gość   gość
   
(5 - 3)
63%
[28.09.09, 14:24]
Lepsza aborcja niz niemowlak w smietniku, przepelnione domy dziecka sierotami. A poza tym jakim prawem obcy ludzie moga decydowac o czyims zyciu.Jestem za.
gość   ala
   
(2 - 0)
100%
[28.09.09, 22:45]
Ludzie, pomyślcie: Czy gdyby aborcja była u nas dostępna bez problemu, to wszystkie kobiety na hurra poleciałyby usuwać ciążę??? Zawsze, dla każdej jest to bardzo trudna decyzja i na pewno żadna normalna kobieta nie zdecyduje się na ten krok jeśli ma choć iskierkę nadziei, że nie stoi na skraju przepaści i nie MUSI tego zrobić.

Ktoś napisał, że "nawet gdyby miało wady rozwojowe to i tak urodziłabym"... A gdyby nie miało rąk ani nóg? A były takie dzieci, cała seria. To ja sobie urodzę, a ono niech się męczy całe życie. Całe życie będzie prosić o nocnik, przebranie, przykrycie, ubranie, umycie, szklankę wody... Ekstra, nie? A jak ja umrę - kto się nim zaopiekuje??? Nasza niedofinansowana służba zdrowia? Ale dobra, urodzę, bo tak trzeba przecież.

A nie mogę urodzić za rok - dwa? Innego, ZDROWEGO, chcianego i kochanego? Kiedy będę z facetem który tak jak ja zechce mieć dziecko? Na tym jednym usuniętym świat się nie kończy przecież?!
gość   gość
   
(2 - 0)
100%
[29.09.09, 16:58]
jestem za.
gość   gość
 
Odpowiedź pisze:
 
Zaloguj
:)
 • :/
 • :(
 • :)
 • :*
 • :<
 • :0
 • :o
 • >:D
 • :d
 • :|
 • :x
 • ;)
 • ;(
 • :p
 • :s
 • >:d
 • :D
 • >:o
 • :]
 • :[
 • :P
 • >:|
 Dodaj zdjęcia lub inne pliki